top of page
A-Beijer-Ref-LATVIA_Logo(16mmX60mm).jpg

BEIJER REF LATVIA SIA

K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, Latvija

DIBINĀTS: 1999.gada 7.maijā

E-PASTS: beijerref@beijerref.lv

Uzņēmums ir BEIJER REF grupas sastāvā un veiksmīgi strādā Latvijas tirgū, jau 22 gadus.

BEIJER REF – ir grupa, kuras sastāvā ir saldēšanas, kondicionēšanas iekārtu tirgotāji un ražotāji 37 valstīs visā Eiropā, kā arī Dienvidāfrikā un Austrālijā.

BEIJER REF ir lielākais piegādātājs Eiropā komerciālajam un industriālajam saldēšanas iekārtu aprīkojumam, un gaisa kondicionēšanas aprīkojumam. 

 

 

BEIJER REF Latvia nodarbojas ar komerciālo un industriālo saldēšanas iekārtu, gaisa kondicionēšanas iekārtu, siltuma sūkņu, mitrināšanas iekārtu, komplektējošo izstrādājumu, rezerves daļu un ikdienas apkopes darbam nepieciešamo materiālu tirdzniecību, kā arī veic aukstuma apgādes, gaisa kondicionēšanas jaudu aprēķinus un projektēšanas darbus. Mēs piedāvājam tirgū patērētājiem un apkārtējai videi draudzīgus produktus, kas tiek izmantoti saldēšanas iekārtās, gaisa kondicionēšanas iekārtās un siltuma sūkņos, apvienojumā ar vislabāko iespējamo pakalpojumu un tehnisko atbalstu. Piedāvājam tehniski novatoriskus, videi draudzīgus risinājumus kas var palīdzēt samazināt Jūsu izmaksas, ievērojot visaugstākos standartus attiecībā uz piegādes un pakalpojumu uzticamību.

BEIJER REF Latvia Jums piedāvās spēcīgu „zīmolu” izstrādājumus un produktu klāsta daudzveidību. Arvien jauni kompānijas piedāvātie produkti ļauj samazināt ikgadējos izdevumus aukstuma nodrošināšanai, gaisa kondicionēšanai un apkurei.

Kopš 2014.gada BEIJER REF grupa, kuras sastāvā atrodas arī BEIJER REF Latvia  , ir Oficiālais CARRIER gaisa kondicionieru un siltumsūkņu pārstāvis (vairumtirgotājs) Eiropā un Latvijā.

Carrier Latvija, BEIJER REF Latvia. 

Gaisa kondicionieri, kondicionieri, siltumsūkņi, klimata iekārtas. 

bottom of page